Rejestracja nowego konta


W celu rejestracji konta prosimy wypełnić poprawnie wszystkie pola i zaakceptować Ogólne Warunki Sprzedaży.
 

Dane osobowe


adres e-mail
hasło (min. 8 znaków)
powtórz hasło
imię
nazwisko
nr. telefonu GSM

Dane do wysyłki


kraj
kod pocztowy
miasto
ulica i numer

Dane do wystawienia faktury


typ danych
przedsiębiorca konsument

nazwa firmy
NIP
kraj
kod pocztowy
miasto
ulica i numer

Akceptuję Ogólne Warunki Sprzedaży oraz politykę prywatności sklepu internetowego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu realizacji funkcji mojego konta w sklepie oraz realizacji zamówień. Administratorem danych osobowych jest: STANISŁAW PĘDZIWIATR WOJTEX PPHU Sp. z o. o. (ul. Przełęcz 21A, 60-115 Poznań, NIP: PL 783-172-47-21, REGON: 361147077). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne założenia konta.
Chcę otrzymywać informacji o nowościach w portalu. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest STANISŁAW PĘDZIWIATR WOJTEX PPHU Sp. z o. o. (ul. Przełęcz 21A, 60-115 Poznań, NIP: PL 783-172-47-21, REGON: 361147077). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi newslettera.
 
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X
Wytwórnia Szpilek IZA
iza szpilki yt